Джипінг у карпатських вершин – відмінний шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, в яких зазвичай потрібно витратити кілька днів ходьби, можна на потужному позашляховику, який з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя і невеликі струмочки.

Джипінг у Карпатах – це екстремальний вид відпочинку і туризму, полягає в подоланні туристичних маршрутів по бездоріжжю на автомобілях (позашляховиках). У цих захоплюючих поїздках може взяти участь будь-хто, у кого є жага пригод, і бажає отримати незабутні враження.

В Україні цей вид відпочинку ще не отримав достатньої популярності, як за кордоном, незважаючи на те, що відпочинок на колесах має ряд незаперечних переваг, у числі яких – подорож невеликою компанією, відсутність виснажливої фізичного навантаження і необхідність нести на собі важкий багаж. При цьому атмосфера мандрівок і пригод і навіть азарт є невід’ємним атрибутом позашляхових подорожей.

Подорожі на позашляховиках насичують відпочинок великою кількістю емоцій, дарують масу вражень, відкриють Вам безліч фантастичних пейзажів не вимагаючи при цьому від Вас значних фізичних зусиль. До Ваших послуг кілька потужних автомобілів спеціально обладнаних для туристичних подорожей, які подолають і річку, і круті віражі, і глибокі вибоїни. За кермом кожного авто – досвідчені водії гіди. Прогулянка звичайно розбудить апетит, і тоді ми запропонуємо Вам скуштувати справжній гуцульський обід та шашлик, зроблений у Вашій присутності.

В Letizia Country Club, ми дбаємо про наших гостей протягом всього часу, проведеного разом. Під час кожної подорожі ми підготуємо для Вас індивідуальний маршрут та короткострокові зупинки, щоб пригостити чаєм, а також приготуємо смачний шашлик та страви гуцульської кухні.