У Новорічну ніч ми влаштуємо для Вас справжнє свято!

У теплій дружній обстановці Вас чекає святковий вечір у компанії чудового ведучого і живої музики. А також святкові народні гуляння, веселощі і багато сміху.

В Новорічний вечір для наших маленьких гостей буде організована анімаційна програма і найсмачніший дитячий банкет, так що Ваша дитина так само зможе зануритися в атмосферу Новорічних веселощів та феєрії. (Меню та  новорічну програму уточнюйте у адміністратора).

Вартість програми та банкету: 2 500,00 грн. – 1 персона, діти до 5 років – безкоштовно, від 5 років до 14 років – 1 000,00 грн.

Умови оплати та ануляції бронювання на Новорічний період

Оплата:
Стягується 100% оплата за проживання на Новорічний період.

Ануляція бронювання:
При гарантованому бронюванні у «Святковий сезон» зі 100% оплатою вартості, якщо гість за весь період проживання не скористався послугою проживання (НЕ заїзд), або буде намагатися змінити або перенести бронювання, у термін менше ніж за 30 днів, передоплата в розмірі 100% від вартості проживання за весь період проживання не підлягає поверненню і зараховується у вигляді штрафу за невиконання гостем умов договору з готелем і направляється на погашення збитків, завданих готелю такими діями.
При скасуванні бронювання  у «Святковий сезон» зі 100% оплатою більш ніж за 30 днів, проводиться повернення передплаченої суми в повному обсязі за винятком комісії банку за переказ у розмірі 4% від суми.