Що таке Новий рік? Це тепла та святкова атмосфера любові, добра, чарівництва і дива! Це блискуча вбрана ялинка, подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, і звичайно ж святковий стіл з кулінарними шедеврами – ось воно довгоочікуване свято! Все це говорить про те, що Новий рік – свято сімейне. І ми, просто зобов’язані його зустріти так, щоб позитивні емоції переповнювали Вас і членів Вашої родини до наступного Нового року!

Щоб відчути всю урочистість цього прекрасного свята, зануритися в світ пов’язаних з ним традицій, неодмінно потрібно відзначити його в Карпатах в колі рідних і близьких. Навіть природа гір з її сніговими вершинами, ялинами, одягненими в білі шубки, дзвінке повітря, прикрашені каплички, колядки та багато іншого дозволять відчути це свято по-особливому, яскраво, незабутньо!

Готельно – ресторанний комплекс «Лаванда Кантрі Клаб» в Новорічну ніч влаштує для Вас справжнє свято! У теплій дружній обстановці Вас чекає святковий вечір в компанії чудового ведучого і живої музики, народні гуляння, веселощі і багато сміху. Проводи Старого року, конкурси, розваги, зустріч Нового року, Новорічні привітання, Вітання від Діда Мороза та Снігуроньки, феєрверки, Новорічна лотерея, частування і десерти.

В Новорічний вечір для наших маленьких гостей буде організовано анімаційна програма і найсмачніший дитячий банкет, так що Ваша дитина так само зможе зануритися в атмосферу Новорічних веселощів і феєрії! У вартість пропозиції входить:

* Сніданки (шведський стіл)

* Безкоштовний трансфер до Буковелі та назад

* Соляна кімната

* Безкоштовний WI-FI на всій території готелю і в номерах

* Тренажерний зал

* Кіно-бар з камінним залом

* Дитяча кімната

* Послуги паркування, охорони.

Вартість програми і банкету: діти до 5 років – безкоштовно, від 5 років до 14 років – 1 000,00 грн., від 15 років та старше 2 500,00 грн

Для наших гостей ми надаємо знижку на проживання за пакетом «Новорічний» в період з 29.12.18 – 03.01.19. Оплата 100% за проживання на Новорічний період.

Забронювавши номер будь-якої категорії в період:

до 15 листопада – знижка 7% до 10 грудня – знижка 5%

Знижки по даній пропозиції не сумуються з іншими акціями та спецпропозиціями комплексу.

Пропозиція діє за умови бронювання за тел .: 38 (050) 433 00 50, 38 (050) 433 40 70

Починайте діяти вже зараз!
Проведіть зимові свята в неповторній атмосфері створеної природою – засніженими ялинами, оточеними білими горами і екологічно чистим повітрям просоченим духом радості і веселощів!

Сайт: lavandahotel@gmail.com

https://www.facebook.com/LavandaCountryClub/

https://www.instagram.com/lavanda_country_club/

Ануляція бронювання: При «гарантоване бронювання в Святковий сезон» зі 100% оплатою вартості якщо гість, за весь період проживання не скористався послугою проживання (не заїзд), або буде намагатися змінити або перенести бронювання, в термін менше ніж за 30 днів, передоплата в розмірі 100% від вартості проживання за весь період проживання не підлягає поверненню і зараховується у вигляді штрафу за невиконання гостем умов договору з готелем і направляється на погашення збитків, завданих готелю такими діями.При «гарантоване бронювання в Святковий сезон» зі 100% оплатою вартості якщо гість, за весь період проживання не скористався послугою проживання (НЕ заїзд), або буде намагатися змінити або перенести бронювання, в термін менше ніж за 30 днів, передоплата в розмірі 100% від вартості проживання за весь період проживання не підлягає поверненню і зараховується у вигляді штрафу за невиконання гостем умов договору з готелем і направляється на погашення збитків, завданих готелю такими діями.При скасуванні бронювання в в Святковий сезон »зі 100% оплатою більш ніж за 30 днів, проводиться повернення передплаченого суми в повному обсязі за винятком комісії банку за переказ в розмірі 4% від суми.