День Святого Валентина – це ще один прекрасний привід романтично провести вікенд, наповнити його особливою атмосферою кохання.

14 лютого 2018 року готельно – ресторанний комплекс  «Lavanda Country Club»  запрошує всіх закоханих до себе! Засніжені гори, свіже повітря з ароматом хвої, самобутній колорит та, всім відома, українська гостинність! Це прекрасна нагода висловити свої почуття на просторій оглядово-відпочинковій терасі, милуючись зимовими краєвидами соснових насаджень та гірською річкою.

Бажаєте справжню казку для закоханих?

З «Lavanda Country Club» немає нічого неможливого!

14.02.2018 на сніданок, гостей порадують смачні святкові привітання.

Під час святкової вечері до Дня всіх закоханих, гостей чекає заворожуюча жива музика для душі з українськими піснями про кохання від гурту «Полонинська Ватра».

Незабутня атмосфера вишуканості та романтики, коли свято відчувається у всьому, коли все підкорюється лише одній цілі – щоб вам було комфортно та затишно.

Шеф-кухар зі своєю командою створять кулінарні шедеври для наших дорогих гостей.

В готелі є можливість замовити та подарувати справжній релакс та вишукане задоволення, замовивши послуги оздоровчо-релаксуючих масажів, фінської сауни та турецької лазні (Хаммам).

Також гості за бажанням можуть відвідати соляную кімнату, тренажерний зал, зимовий кінотеатр, а також для маленьких гостей дитячу кімнату та площадку.

Ми створюємо виняткову атмосферу, неповторний клімат для вашого відпочинку під опікою професійного та гостинного персоналу.

Перетворить Ваш візит на чудовий, незабутній та просто розкішний відпочинок!